(6kB)

DOTACJE NA INNOWACJE - INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ
Nazwa projektu : "Innowacyjny system B2B prowadzący do rozwoju firmy CITO."

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
(114kB)
(1kB)
PUNKTY SPRZEDAŻY
(1kB)
SIEDZIBA FIRMY
ul. Kotowo 42
60-009 Poznań

tel. 61 847 49 62
tel. 61 843 04 58

INFOLINIA : 801 70 21 21
obsługa klienta - 1
księgowość - 2
refundacja - 3
(1kB)
PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI
Joanna Aleksandrzak
Tel. 723 186 113
joanna@cito.eu
Honorata Splitt
Tel. 723 186 444
honoratas@cito.eu
Robert Dawidowski
Tel. 603 255 559
robertd@cito.eu
Anna Janiszewska
Tel. 723 186 632
annaj@cito.eu
Mateusz Bartyś
Tel. 723 186 448
Mateusz.Bartys@tzmo.com.pl
Dariusz Kaczmarek
Tel. 723 186 443
dariuszk@cito.eu
Monika de Ville-Popiałkiewicz
Tel. 723 186 438
monikadv@cito.eu
Adam Skoracki
Tel. 723 186 449
adams@cito.eu
(1kB)

Na stronie www.pieluchomajtki.pl i stronach partnerskich są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych).
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej (zobacz jak zmienić te ustawienia).